СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДБА - ЗАВРШНА ФАЗА ( ВСЕЛИВ МАРТ 2024 ГОДИНА) ВО К.ВОДА ОД 64М2 НА 1 КАТ СО 2 СПАЛНИ, 1 КУПАТИЛО, 1 ТЕРАСА ЦЕНА 1500 €/М2 СО ПЛАТЕНО ДДВ ЗА БИЛО КАКВИ ИНФОРМАЦИИ САМО НА ТЕЛ 075/496_670, 075/278-789 - INSTAGRAM - AGENCIJA_MILENIUMKOM - FACEBOOK PAGES - MILENIUMKOM

Локација

1500 €

кисела вода

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

10

1

2

64 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши