СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЖЕЛЕЗАРА ( ПОСЛЕДНА 16- КА) ОД 72 М2 НА ПРИЗЕМЈЕ СО 2 СПАЛНИ, 2 ВЦ, 1 ТЕРАСА, СТАНОТ ТРЕБА ДА СЕ РЕНОВИРА, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

Локација

72000 €

локација

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

1

2

2

72 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши