СТАН ВО МИЧУРИН

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ - МИЧУРИН ВО ЗАВРШНА ФАЗА ОД 45М2 НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ДО 1 СПАЛНА, ТЕРАСА И ПАРКИНГ ПРОСТОР НА - 1 НИВО ОД 16М2 ЦЕНАТА Е СО ПЛАТЕН ДАНОК

Локација

80000 €

локација

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

3

1

1

45 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши