СТАН КАЈ МЛЕЧЕН

Детали

ШИФРА - 7532 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 КАЈ МЛЕЧЕН РЕСТОРАН ОД 85 М2 НА 1 КАТ , СТАНОТ Е СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 2 ТЕРАСИ , ПОНОВА ГРАДБА И ВЕДНАШ ВСЕЛИВ , ИМА ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР

Локација

2000 €

локација

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

7532

2

3

85 м²

Испрати мејл
Слики