СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Детали

ШИФРА - 27565 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ ОД 93 М2 НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 1 ТЕРАСА , ОДРЖАН МОЖЕ И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

Локација

165000 €

локација

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

27565

2

3

93 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши