СТАН ВО КАПИШТЕЦ

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ ВО ЗАВРШНА ФАЗА ОД 46 М2 НА 1 КАТ СО СПАЛНА, ТЕРАСА, СЕВЕРО- ИСТОК

Локација

1 €

капиштец

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

3

1

1

46 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши