СТАН ВО МИЧУРИН

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МИЧУРИН - ЗАВРШНА ФАЗА ОД 51 М2 НА 4 КАТ СО 2 СПАЛНИ, 1ВЦ, 1 ТЕРАСА, ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОИСТОК, ПАРКИНГ ПРОСТОР НА - 1 НИВО ОД 15 М2

Локација

1 €

мичурин

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

2

1

2

51 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши
Избриши