СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОСМОС

Детали

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ФАКУЛТЕТОТ ФОН ОД 114 М2 НА 8 КАТ СО 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ , 1 ТЕРАСА , СО ПАРНО , ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР

Локација

1150 €

гази баба

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

6

2

3

114 м²

Испрати мејл
Слики
Тука може да се избришат сликите од оваа недвижнина.
Избриши