СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Детали

ШИФРА -7093 СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ( КАЈ КАТАСТАР ) ПОНОВА ГРАДБА ОД 58 М2 НА 3 КАТ СО 2 СПАЛНИ , СО ПАРНО И ЛИФТ , ПОДЗЕМЕН ГАРАЖЕН ПРОСТОР , НАМЕСТЕН , ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

Локација

450 €

локација

Контакт

+38975496670
+38975278789
milenium_kom@yahoo.com

Карактеристики

7093

1

2

58 м²

Испрати мејл
Слики